KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14252921
nr 1425 2921
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, By i bergen, monogramsignerad, -68. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 72x76
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 19:03:40
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg